Negde krajem dvadesetog i pocetkom dvadeset prvog veka, coveka su zamenile zivotinje i masine. usled prestanka zelje za repordukcijom. Hronicari tog vremena nisu ostavili zapise o uzrocima ovakvog pada homo sapiensa. Postoji osnovana sumnja da je proces usko povezan sa necim sto su nazivali "emancipacija", tajnim projektom vlade Okeanije i korporacija Disney, Marlboro i Camel. Proces je poceo emancipacijom zenskog roda, stvaranjem uverenja da ce trovanjem nikotinom ostvariti svoja "prava" i "slobode". Sledeci koraci bili su legalizacija marihuane, abortusa, odevanja muskarca u odevne predmete boje <<252>>, homoseksualizma, okultizma... Nakon toga, lansiranjem projekata youtube i facebook, svest ljudi preplavljena je slatkim ljubimcima svih boja i vrsta. Uskoro, instinkt stvaranja potomstva zamenio je instinkt uzgoja kucnog ljubimca, a vrlo brzo legalizacijom brakova sa kucnim ljubimcima, koncept braka, zajednice i veze dva coveka u potpunosti je nestao.252>
Da nije postojalo nekoliko ostrva koja su nuklearnim naoruzanjem, tiranijom, religioznom zatucanosnu cuvala svoj suverenitet homo sapiens bi u potpunosti nestao sa lica zemlje.
21.12.2121 over and out



