уторак, 4. децембар 2012.

АНТИХРИСТ

Збигнијев Брежински, највећи ум америчке стратегије, човек који се не мења за разлику од пуких фигура председника империје једном приликом је изјавио:
"После распада СССР највећи противник САД јесте Руска Православна Црква"

Руска Православна треба схватити као шири појам, Руска пре свега што је она најјача.
Да погледамо листу земаља које је Америка напала, како војно, тако и економски:

Србија - Православна
Македонија - Православна
Грчка - Православна
Украјина - Православна
Јужна Осетија - Православна
Сирија - око 20% Православних
Палестина/Израел - 10% Православних Арапа
Египат - око 10% Православних Копта
Либија - око 160 000 Православних Копта
Ирак, Aфганистан - Асирска црква

Што се Русије тиче, очито у немогућности да нападну директно, користе се прозападном опозицијом и разним левичарско/либералним групама. Последњи у низу напада на Православље у Русији биле су богохулнице "pussyriot".

Код нас, по правилу сви борци за људска права, разне невладине организације, аутономашки портали и медији су жестоки противници Православне цркве. Што није ни чудно ако схватимо да их финансира управо NED, USaid...

Стога, следећи пут када помислите да ће нам Запад у нечему помоћи, размислите мало боље!


Извор: http://orthodoxengland.org.uk/geopolitics.htm